Sude Yayıncılık & Ajans | Hakkımızda
1825
page,page-id-1825,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive

Hakkımızda

Sizin için yapacak çok işimiz var.
a
PLANLAMA & SATIŞ

Bize istediğiniz işi anlattığınız andan itibaren tasarımınız artık Sude Ajans  güvencesindedir. Satış ekibimiz, sizin bütün önem verdiğiniz noktaları tasarım ekibine aktaracak ve sizin hayalinizdeki işi tasarlamalarına yardımcı olacaktır.

a
PRENSİPLİ ÇALIŞMA

Prensipli çalışma o işe verdiğimiz önemi gösterir. Elimizde bulunan bütün çalışmaları en başlarından en sonuna kadar düşünür ve bir takvime yayarız. Her şeyin belli bir sırası olduğunu biliriz. Ayrı tasarımlar oluşturur, ayrı planlar yaparız.

a
BAŞARI AYRINTILARDA GİZLİDİR

Sizin için hazırladığımız tüm çalışmalarda en ufak ayrıntılara bile dikkat ediyoruz. Büyük bir titizlikle yürüttüğümüz işleri küçük parçaları birleştirerek dev bir proje haline getiriyoruz. Ekibimiz; sizi alanında en çok konuşan isim yapmayı hedefler.

1112
BROŞÜR

Ürüm Kataloğu, Firma Broşürü, Tanıtım Föyleri, Dergi ve İnsörtler

1840
POSTER & AFİŞ

Tanıtım Posterleri, Ürün Afişleri, Fuar Görselleri, Rollup ve Saten Bayraklar

685
ETİKET & AMBALAJ

Ürün Etiketleri, Ürün Kolileri, Çeşitli Kutular, Ürün Ambalajları

170
KURUMSAL KİMLİK

Cepli Dosya, Çeşitli Zarflar, Kartvizitler, Antetli Kağıtlar, CD ve CD Kapları

Firmamızdan Görüntüler

Yalnızca bir ajans değiliz, müşterilerimizin pazarlama süreçlerine katkı sunan bir çözüm ortağıyız.

Instagram sayfamıza göz atın. Yeni tasarımlarımız için bizi takip etmeye devam edin.